Ons team van
Flexpediaanse
superhelden

Onze 36 Flexpedianen
waarmee we jou blij maken
Het team waarmee we jou blij maken. Iedere Flexpediaan heeft zijn of haar eigen unieke superpowers, maar we hebben allemaal het hart op de juiste plaats en geloven in een no-nonsense en persoonlijke aanpak. Dus geen gelul maar de mouwen opstropen.
Bekijk hier de Flexpedianen die jou blij maken!

Gert-Jan 

HR Consultant

Telefoon: 023-7009733
E-mail: gert-jan@flexpedia.nl

Mischa 

Verzuimregisseur

Telefoon: 023-2052400
E-mail: mischa@flexpedia.nl

Claire 

HR Consultant

Telefoon: 023-2052412
E-mail: claire@flexpedia.nl

Marleen 

Chief Finance 

Telefoon: 023-2052402
E-mail: marleen@flexpedia.nl

Mitchel 

HR Consultant

Telefoon: 023-2052410
E-mail: mitchel@flexpedia.nl

Elisa 

HR Consultant

Telefoon: 023-2052401
E-mail: elisa@flexpedia.nl

Stéphanie Dekker

Office & Event Manager

Telefoon: 023-7009733
s.dekker@flexpedia.nl

Bryan 

Office Assistent

Telefoon: 023-7009733
E-mail: bryan@flexpedia.nl

Stephanie 

HR Consultant

Telefoon: 023-2052409
E-mail: stephanie@flexpedia.nl

Bart 

HR Consultant

Telefoon: 023-7009733
E-mail: bart@flexpedia.nl

Kostas

Software Developer

Telefoon: 023-7009733
E-mail: kostas@flexpedia.nl

Anneliese

HR Consultant

Telefoon: 06 – 28764237
E-mail: anneliese@flexpedia.nl

Maikel 

Controller

Telefoon: 023-7009733
E-mail: maikel@flexpedia.nl

Robin 

HR Consultant

Telefoon: 023-2052411
E-mail: robin@flexpedia.nl

Xhevo 

Software Developer

Telefoon: 023-7009733
E-mail: xhevo@flexpedia.nl

Arne 

HR Consultant / Marketeer

Telefoon: 023-2052419
E-mail: arne@flexpedia.nl

Aldert 

Marketeer

Telefoon: 023-2052469
E-mail: aldert@flexpedia.nl

Priyanka 

QA Tester and Data Manager

Telefoon: 023-7009733
E-mail: priyanka@flexpedia.nl

Tolga  

Casemanager Verzuim

Telefoon: 023-2052418
E-mail: tolga@flexpedia.nl

Monika 

HR Consultant

Telefoon: 023-7009403
E-mail: monika@flexpedia.nl

Alondra 

Finance & Administration

Telefoon: 023-2052405
E-mail: alondra@flexpedia.nl

Cherelle 

HR Consultant

Telefoon: 023-2052463
E-mail: cherelle@flexpedia.nl

Joanna 

Software Developer

Telefoon: 023-7009733
E-mail: joanna@flexpedia.nl

Anna 

Software Developer

Telefoon: 023-7009733
E-mail: anna@flexpedia.nl

Saskia 

Credit & Debt Consultant

Telefoon: 023-2052407
E-mail: debiteuren@flexpedia.nl

Femke 

HR Consultant

Telefoon: 023-7009462
E-mail: femke@flexpedia.nl

Serkan

Credit & Debt Consultant

Telefoon: 023-2052417
E-mail: serkan@flexpedia.nl

Stela 

Software Developer

Telefoon: 023-7009733
E-mail: styliani@flexpedia.nl

Joyce Claudia 

HR Consultant

Telefoon: 023-7009465
Joyceclaudia@flexpedia.nl

Constance 

HR Officer

Telefoon: 023-2052415
E-mail: constance@flexpedia.nl

Clint 

Credit & Debt Consultant 

Telefoon: 023-7009733
clint@flexpedia.nl

Patrick 

Controller    

Telefoon: 023-2052416
patrick@flexpedia.nl

Simone 

Finance Support Hero 

Telefoon: 023-7009733
simone@flexpedia.nl

Suzan 

HR Consultant 

Telefoon: 023-2052467
suzan@flexpedia.nl

Lisanne 

Backoffice medewerker

Telefoon: 023-2052414
lisanne@flexpedia.nl

Niels 

Recruiter 

Telefoon: 023-7009733
niels@flexpedia.nl